ZAVRŠIO PROJEKT ACDC

Autor: Josip Šuker, 7. 10. 2014.

Analizom završnog izvješća Agencije za mobilnost i programe EU međunarodni projekt Agriculture in different climatic zones (ACDC) je okončan, projekt je ocijenjen uspješnim.

Pod "više" nalazi se završni proizvod projekta te popis sudionika i svih koji su nam pomogli u realizaciji projekta.

Glavni rezultat projekta je portfelj posvećen prikazu klimatskih uvjeta, biljnog svijeta, uzgoja životinja te poljoprivrednih metoda i tehnologija u partnerskim zemljama. Portfelj je dostupan u elektroničkom formatu na engleskom jeziku i jezicima partnera, na mrežnoj stranici korisničke organizacije putem sljedeće poveznice:

Ovim se putem zahvaljujemo svim sudionicima projekta, posebno učenicima veterinarskih razreda (Mislavu Kovačeviću, Leu Mataku, Arditi Jahaj, Patriciji Sić, Ivanu Krznariću, Luciji Ujević, Dajani Trnak, Andreji Nikolić, Ivani Jozić, Josipi Baliban i Manueli Višević) te profesoricama: Ani Lukić, Gordani Katarini, Indiri Ivanić-Matečić, Ružici Kruhoberec, Stephanie Kate Lukač, Vlatki Vujčić i ravnateljici Antoniji Majić.

Zahvaljujemo se i Županijskom uredu za prosvjetu, Gradskom poglavarstvu, Turističkoj zajednici grada Vinkovaca, Veterinarskom zavodu Vinkovci, Design studiju - D, KUD-u Šumari, Gradskom kazalištu Joza Ivakić Vinkovci, djelatnicima farme Landia u Tordincima i Hrvatskim šumama Vinkovci (lovište Kunjevci) na svekolikoj pomoći pri provedbi projektnih aktivnosti.

Zahvaljujemo se i našim partnerima u projektu iz Lanškrouna (Republika Češka) i s Tahitija (Francuska Polinezija).

Koordinator projekta: Josip Šuker